Hledáme dobrovolníky!

Chceš-li se zapojit do správné Sherwoodské party lidí, dobrovolně vydat trochu času a energie k něčemu smysluplnému a prožít fajn chvíle, tak jsi tu správně.

Jsme otevřená skupina mladých lidí s proměnlivým složením, téměř na každou akci se s námi vydá někdo poprvé – je tedy možné přidat se kdykoli. Připojit se můžeš jak chceš – jednorázově, nebo se pak zapojit častěji.

Nečekáme předchozí zkušenosti s lidmi s hendikepem, stačí chuť poznat něco nového a ochota učit se, vše potřebné se postupně naučíš s námi. Na akcích si vzájemně pomáháme, takže se rozhodně nemusíš bát přístupu “tady máš dítě a celý víkend se starej”. S asistencí si pomáháme a vždycky je na místě nějaký zkušený “starý” dobrovolník, který Ti může se vším pomoct.

Na víkendovce nebo táboře budeš typicky pomáhat s osobní asistencí lidem, kteří potřebují nějakou dopomoc, ale uvítáme i pomoc s přípravou programu. Vyskytnou se i různé provozní věci – vaření, úklid, řezání dřeva a podobně.

Rádi Ti předem odpovíme na všechny otázky. Víme, že přijít mezi neznámé lidi není snadné a proto se budeme snažit Ti to usnadnit. Pojď vykročit vstříc neznámému a nechat se překvapit… Budeme se těšit!

Pro víc informací jak se k nám přidat, nám můžeš napsat:

email: rozrazil.spolek@gmail.com

tel:792200564

FB: https://www.facebook.com/rozrazil

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Adam Petr. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..