NEJVĚTŠÍ KOUZELNICKÁ PÁRTY ROKU: HVĚZDOU VEČERA BYL ZLATOSLAV LOCKHART!!!!!

Každoroční vánoční večírek ve škole čar a kouzel v Bradavicích patří již tradičně k nejlepším událostem roku a ani letos tomu nebylo jinak. Dvoudenní večírek plný obyčejných čarodějů a čarodějek si nenechal ujít Zlatoslav Lockhart.

Mistr Lockhart je znám svojí ochotou a vstřícností k fanouškům. Rozhodl se proto ozdobit tento večírek svojí zářivou přítomností.
Letošní rok se mistr podělil o své kulinářské umění a sdílel s fanoušky dosud TAJNÝ, ale FAMÓZNÍ recept na nápoj Salama. Tento je jeho vlastní výroby. Na receptu nemusel téměř pracovat, a přesto je nápoj dokonalý.

Nebyla nouze ani o vypjaté situace!
První večer se nezodpovědná mládež vypravila do zapovězeného lesa a ocitli se uprostřed zachraňování jednorožců, kteří pomalu, ale jistě mizí ze světa. Za výrazného přispění Zlatoslava Lockharta ovšem zachránili posledního jednorožce a lidskost ve světě čarodějů i mudlů.
Jaká náhoda, že zrovna Zlatoslav Lockhart, studnice lidskosti a vřelosti, přispěl k záchraně tak významného a ohroženého mystického tvora.

Jako vždy: BRAVO, mistře!

Doufám, že jste se bavili stejně tak jako já a přeji Vám šťastné čarodějnické Vánoce.

Vaše nejvěrnější korespondentka,
Rita Holoubková

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Veronika. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „NEJVĚTŠÍ KOUZELNICKÁ PÁRTY ROKU: HVĚZDOU VEČERA BYL ZLATOSLAV LOCKHART!!!!!

  1. Ano ano, Zlatoslav byl úchvatný, ale nápoj Salama se nedal pít! Zlatoslave, raději se věnujte Vašemu okouzlujícímu úsměvu!

    Velká fanynka
    Šárka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..