Jak se dařilo v Přibyslavi?

Prožili jsme krásný podzimní víkend, který pro nás popsala Terka.

V pátek jsme se všichni sjeli do Přibyslavi, kam jsme přijeli strávit společný víkend. Když jsme si připravili všichni spaní a snědli nedojedené večeře, tak jsme se přemístili do kroužku a byl mezi námi šaman, se kterým jsme vzpomínali, jaká jsme měli indiánská jména. Potom jsme každý přivítali podzim a postupně jeden po druhém jsme dali do misky nějaký podzimní předmět, který jsme si přivezli a ještě se chvíli hrálo na kytary.

V sobotu jsme si vyráběli draky, které jsme šli odpoledne pouštět. Cestou zpátky z pouštění draků jsme si byli opéct špekáčky a cestou ze špekáčků jsme hráli po cestě nějaké hry. Večer se už jen prohlíželi fotky z puťáku, sedělo se a hrálo se na kytary a šlo se spát.

V neděli jsme se ráno všichni sbalili a zašli jsme po skupinkách podívat na podzimní plody, jablka a brambory. Kdo zrovna nebyl v muzeu, tak vyráběl mandalu z přírodnin. Když jsme se vrátili zpátky do školy, kde jsme spali, tak jsme si dali oběd a pomalu opouštěli školu a putovali na vlakové nádraží, kde jsme každý jeli svým směrem.
Děkujeme všem organizátorům za krásný víkend.

Terka

IMG_4746

Mrkněte na fotky od Terky, Markéty a Báry.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce a jeho autorem je Veronika. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *