NEJVĚTŠÍ KOUZELNICKÁ PÁRTY ROKU: HVĚZDOU VEČERA BYL ZLATOSLAV LOCKHART!!!!!

Každoroční vánoční večírek ve škole čar a kouzel v Bradavicích patří již tradičně k nejlepším událostem roku a ani letos tomu nebylo jinak. Dvoudenní večírek plný obyčejných čarodějů a čarodějek si nenechal ujít Zlatoslav Lockhart.

Mistr Lockhart je znám svojí ochotou a vstřícností k fanouškům. Rozhodl se proto ozdobit tento večírek svojí zářivou přítomností.
Letošní rok se mistr podělil o své kulinářské umění a sdílel s fanoušky dosud TAJNÝ, ale FAMÓZNÍ recept na nápoj Salama. Tento je jeho vlastní výroby. Na receptu nemusel téměř pracovat, a přesto je nápoj dokonalý.

Nebyla nouze ani o vypjaté situace!
První večer se nezodpovědná mládež vypravila do zapovězeného lesa a ocitli se uprostřed zachraňování jednorožců, kteří pomalu, ale jistě mizí ze světa. Za výrazného přispění Zlatoslava Lockharta ovšem zachránili posledního jednorožce a lidskost ve světě čarodějů i mudlů.
Jaká náhoda, že zrovna Zlatoslav Lockhart, studnice lidskosti a vřelosti, přispěl k záchraně tak významného a ohroženého mystického tvora.

Jako vždy: BRAVO, mistře!

Doufám, že jste se bavili stejně tak jako já a přeji Vám šťastné čarodějnické Vánoce.

Vaše nejvěrnější korespondentka,
Rita Holoubková

Jak se dařilo v Přibyslavi?

Prožili jsme krásný podzimní víkend, který pro nás popsala Terka.

V pátek jsme se všichni sjeli do Přibyslavi, kam jsme přijeli strávit společný víkend. Když jsme si připravili všichni spaní a snědli nedojedené večeře, tak jsme se přemístili do kroužku a byl mezi námi šaman, se kterým jsme vzpomínali, jaká jsme měli indiánská jména. Potom jsme každý přivítali podzim a postupně jeden po druhém jsme dali do misky nějaký podzimní předmět, který jsme si přivezli a ještě se chvíli hrálo na kytary.

V sobotu jsme si vyráběli draky, které jsme šli odpoledne pouštět. Cestou zpátky z pouštění draků jsme si byli opéct špekáčky a cestou ze špekáčků jsme hráli po cestě nějaké hry. Večer se už jen prohlíželi fotky z puťáku, sedělo se a hrálo se na kytary a šlo se spát.

V neděli jsme se ráno všichni sbalili a zašli jsme po skupinkách podívat na podzimní plody, jablka a brambory. Kdo zrovna nebyl v muzeu, tak vyráběl mandalu z přírodnin. Když jsme se vrátili zpátky do školy, kde jsme spali, tak jsme si dali oběd a pomalu opouštěli školu a putovali na vlakové nádraží, kde jsme každý jeli svým směrem.
Děkujeme všem organizátorům za krásný víkend.

Terka

IMG_4746

Mrkněte na fotky od Terky, Markéty a Báry.