Víkendovka v Pardubicích

Jak jsme se měli na oslavě Hárúnových narozenin

Naše výstava

Naše výstava

V pátek 10. října jsme se společně vydali na oslavu Hárúnových dvanáctých narozenin. O tom, že má Hárún narozeniny, jsme se dozvěděli z dopisu od Morada – našeho přítele z měsíce Kahání. Oslava se konala v městě Pardubice – to je tak asi na půl cesty mezi měsícem Kahání a mezi místem, kde na naší planetě Zemi žije se svými rodiči mladý pán Hárún Chalífa. A protože se Hárún taky o tomto víkendu chystal do Pardubic, přijeli jsme ho tam všichni překvapit a uspořádat mu velkolepou oslavu. Přivezli jsme sebou spoustu dobrot – řízečky, indiánky a jiné sladkosti, salát a různé slané věci. Děkujeme všem našim rodičům, kteří nám s přípravou a nákupem dobrot pomohli!

Celý příspěvek

Fotografická víkendovka v Ústí nad Orlicí

Na víkendovce jsme zažili čtvero ročních období.

Na víkendovce jsme prožili čtvero ročních období.

Březnové sluneční paprsky nás přivítaly v městečku Ústí nad Orlicí, kde se uskutečnila další víkendová akce od Rozrazilu.

Páteční program jsme zahájili promítáním fotografií z našich letních táborů, ovšem s odbornými komentáři od profesionálních fotografů Pavla a Báry. Dozvěděli jsme se něco o řešení kompozic, zamezení zrnitosti obrazu a spoustu dalších foto-vychytávek.  Po informacemi nabyté přednášce a společné písni jsme spokojeně ulehli do spacáku a těšili se na další slunečný den.

Celý příspěvek